Araç Takip Sistemi Kampanyası

Araç Takip Sistemi

Karşıyaka Güvenlik Sistemleri, Mağaza Ürün Koruma Sistemi ile ürünlerinizin güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. Ürün Koruma Sistemleri ile ürünleriniz güvende olur.

Ürünleriniz güvende olsun diye Mağaza Ürün Güvenlik Sistemi fiyatlarımızı indirdik. Ürün Koruma Sistemi İzmir içi kurulum dahil 1999 TL + KDV.

mağaza ürün koruma sistemi

Mağaza Ürün Koruma Güvenlik Sistemi : 1999 TL + KDV (İzmir içi kurulum dahil)

Mieka Mağaza Ürün Koruma Sistemi

Mağaza Ürün Güvenliği Sistemi -- İzmir İçi Kurulum Dahil --

1 x Ürün Koruma Anten Seti (2 Adet Anten)
1 x Sökme Aparatı
1 x Adaptör
1000 x Hard-Tag
1000 x Hard-Tag Ürün Koruma Pini

Mieka Ürün Koruma Anteni MIE-543E (160 CM ALGILAMA)
Günümüzde klasik mağaza ve ürün teşhir alanları giderek sosyal yaşam alanlarına dönüşmektedir. Bugünün tüketicisi ürünü yakından görmek ve kimsenin baskısı olmadan ürüne dokunmak istemektedir. Bu ihtiyaçtan dolayı ürün teşhir alanları giderek daha serbest , kolay ulaşılabilir mekanlar haline dönüştürülmektedir. Perakendecilik sektöründeki bu değişim devam ederken beraberinde ciddi kayıplara neden olabilecek güvenlik açıklarını meydana getirmektedir. Electronic Article Surveillance (EAS) , açık raf sistemi ile perakende satış yapılan yatırımlarda ürün hırsızlığını azaltarak karı ve satışları arttıran bir tür elektronik sistemdir.EAS sistemi elektronik sensörler , deaktivatörler ve ürün etiketlerinden oluşmaktadır. Elektronik sensörler mağaza çıkışına konumlandırılırlar. Verici ünite alıcıya mağaza çıkışında "Ürün Koruma Bölgesi" oluşturacak şekilde belli bir frekansta kendine özgü bir sinyal gönderir. Bir ürünle birlikte aktif etiket veya tag sensörler arasından hareketettirildiğinde sensörler alarm verir.

Teknik Özellikler
Tarama Frekansı : 8.2Mhz-0.05Mhz
Algılama Mesafesi :
Softtag için : 110cm
Hardtag için : 160cm
Boyutlar : 1650x340x85(mm)
Alarm Sesi : Yüksek,Orta,Düşük
Band genişliği :7.7-8.7Mhz

Mieka Harg-Tag Sökme Aparatı
Ürün üzerine iliştirilmiş hardtaglar ancak hardtag sökme aparatlarıyla ürün üzerinden sökülebilir. Bu sebepten hardtag kullanılan projelerde hardtag sökme aparatı mutlaka kullanılmalıdır.

Mieka Hard-Tag
Hardtag ürün etiketleri iki parçadan oluşmaktadır. Bunlar aktif parça ve ürün üzerine hardtag’ ı iliştirmeye yarayan çividen oluşmaktadır. Dolayısıyla kullanılması planlanan ürünler çivi ile hardtag’ın tutturulabilecek ürün olmalıdır. (Kazak, Ayakkabı, Gömlek vb..)

Hard-Tag Ürün Pini
Hardtaglarla Kullanılan İğne Çeşitleri
Plastik İğne / Plastic Pin 16mm
Plastik İğne / Plastic Pin 19mm
Tekrar tekrar kullanılabilirler.
Ürün üzerine çiviler vasıtasıyla tutturulurlar.
Ürün ödemesi yaptıktan sonra ancak hardtag sökme aparatı ile sökülebilirler.