Markalarımız, Distribütörlüklerimiz

cnb güvenlik kameraları

CNB Technology Inc.

Cnb Technology Inc. Kore’nin önde gelen cctv kamera sistemleri üreticisi ve aynı zamanda bir ileri teknoloji firmasıdır.Exclusive distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Cnb, 1999’da Kore ‘de kurulmuş, günümüz itibarıyla ödenmiş sermayesi 2.455.750$ ve cirosu 60.434.000$ olan 2005 yılından buyana Kore Borsası’ nda (KOSDAQ) yerini almış,sektöründe marka bilinirliği yüksek bir kuruluştur.Sadece cctv kamera sistemleri alanına odaklanmış üretimi ve ar-ge çalışmalarıyla Cnb kendini farklılaştırmış,ticari marka sahibi ihracatçı bir üretici olmayı başarmıştır.

ISO 9001 kalite yönetim sistemine sahip, dünya standartlarında üretim yapan Cnb, auto focus kontrol algoritmalarının ilk uygulaması,dünyanın en küçük ilk 12x zoomlu kamerası gibi ilkleri yapmış olmasıyla defalarca tasarım ve ileri teknoloji ödüllerini alarak alanında lokomotif bir firma olmuştur.Bu ödüllerden birkaçı olan ileri teknoloji geliştirme alanında Endüstri ve Ticaret Bakanlığı’nın “28. IT Girişimci Şirket Günü” (28.IT Venture Company Day) nde vermiş olduğu lider firma ödülü (2003), İleri teknolojilerde en mükemmel şirket ödülü ( Excellent Company with Advanced Technologies- P&P Research Center 2005 ) ve INNO-BIZ kuruluş seçilmesiyle (2003) yenilikçi yaklaşımı ve teknoloji üretkenliği tüm çevrelerce kabul görmüş , ödüle layık bulunmuştur.

Kuruluş gününden buyana izlediği stratejilerle ve ürünlerinde yarattığı teknolojik açılımlarla Cnb, Kore menşeili bir dünya markası olmayı başarmış, ivmelenerek artan ihracat rakamlarıyla en son 2006’da olduğu gibi defalarca ihracatta onur ödülleri ( Honorable Presedential prize for 30 Million $ export for 2006 ) almış, 2004 ‘te kurduğu Çin ofisi ve 2005’te kurduğu CNB USA Technologies Inc. ile büyümesini sürdürmüştür.

Devamı »

yoko güvenlik kamerası

Yoko Güvenlik Ürünleri

Yoko Technology Inc. dünya çapında tanınan en önemli video gözetleme sistemleri üreticisidir.Ürün gamı oldukça geniş olan Yoko gece görüşlü kameralardan dvr lara, kamera yardımcı ekipmanlarından speed dome kameralara cctv sistemlerin her alanında faaliyet gösteren profesyonel bir kuruluştur.Yoko 1992 ‘de Taywan’da kurulmuş ISO 9001:2000 standartlarında üretim yapan, ar-ge çalışmalarıyla güvenlik sektörüne katkıları olmuş bir teknoloji firmasıdır.Ürünlerindeki kalite çizgisi, üstün tasarımıyla dünya pazarında her geçen gün aldığı payı büyüyen Yoko, 2004’ten buyana borsalarda yerini almıştır.İstikrarlı büyümesiyle Taywan’da farklı bir yer edinen firmaya hem ürün bazında hem de kuruluş bazında pek çok ödül verilmiştir.

”Taywan’ın ilk 50 ROE üreticisi”, “Büyüme açısından Taywan’ın ilk 100’ü” (2000-Commonwealth Magazin) , “Taywan en iyi güvenlik ekipmanı ödülü” ( 2000- İntelligent Color 4CH Quad Processor ürünü için) ,”Taywan güvenlik ve gözetlemede ilk 10 DVR ve kamera markası” ödül gününde DVR grubunda 6.lık ve kamera grubunda ise 5. lik ödülü (2006) ilk bakışta Yoko ‘nun ilk göze çarpan ödüllerinden bazılarıdır. Kurumun felsefesindeki temel değerler olan yenilikçilik ile atılımlarıyla cesurca meydan okuyan kurum ruhu,bütünsellik ile tek şirket tek marka konfigürasyonda sorunsuzluk, profesyonellik ile global trendlere hakim kusursuz ürünler hedeflenmiş ve bu misyonla dünyaya açılmıştır.Üzerinde bulunduğu yeryüzünü ve tüm insanlığı önemseyen Yoko aynı zamanda ROHS standartlarına uyarak bizlere sosyal sorumluluk bilinci içerisinde olduğunu 2006 da kanıtlamıştır.

Devamı »

fujinon lens

Fujinon FUJI FILM

1934’te Japonya’da devlet desteğiyle kurulmuş ve bugün dünyanın en büyük fotoğraf teknolojileri üreticisi olan Fujifilm Holdings kuruluşu olan Fujinon USA Inc. 1944 ‘te Fuji Photo Optic adıyla kurulmuştur.Ana çalışma konuları dijital sinema, yayıncılık, güvenlik ve makine , sağlık , dürbünler olup bu sahalarda kullanılan lenslerin üretilmesini üstlenmiştir.

Geçmişten bugüne teknolojik gücüyle alanında bir numara olan Fujinon lenslerine uydulardan,sinema kameralarına,dürbünlerden, endoskopi cihazlarına oldukça geniş bir yelpazede , her düzeyden ihtiyaca cevap verirken rastlamak mümkündür.Fujinon alanında uzman,lider konumunda ve kendini dünya çapında kanıtlamış nadir firmalardan birtanesidir.

Devamı »

vivotek ip kamera

Vivotek Ip Kamera

Dünya genelinde yeni bir trend haline gelen ve mevcut gözleme sistemlerinin geleceği olarak yorumlanan ağ üzerinden video gözetleme sistemleri üzerine çalışan ve ilk olarak MPEG-4 network pan/tilt/zoom kamerayı tasarlayan ve üreten , alanında uzman Vivotek 2000 yılında Tayvan’da kurulmuştur.Kısa bir zaman içerisinde endüstrisinde prestijli lider bir konuma gelmiş; 2006 ‘da Taywan borsasında (TAIEX) yerini almıştır.Pek çok ödülün sahibi Vivotek ilk ödülünü 2004’te henüz kuruluşundan birkaç yıl sonra yine yeni teknolojik bir alçım yaptığı wireless pan/tilt network kamerasıyla almıştır.( “ Innovation and Technology ” “ İnovasyon ve Teknoloji ”- Secutech). USA’da bir ofisi daha olan Vivotek 70 den fazla ülkeye yaptığı ihracatıyla teknoloji geliştirme ve uygulamadaki başarısını ticari olarak bizlere kanıtlamıştır.Başarısının alt yapısında ise güçlü bir yaratıcı ar-ge ekibi yatmakta olup bu konudaki en iyi göstergelerden bazıları ise: wireless pan/tilt/zoom kamerasına verilen“2005 mükemmellik sembolü” ödülü (“2005 symbol of excellence” ) , 3GPP kameralarına verilen “ 2006 mükemmellik sembolü “ödülü (“2006 symbol of excellence” ) , Mega-Pixel network kameralarına verilen “ 2007 mükemmellik sembolü” ödülü ( “ 2007 symbol of excellence” )..ISO 14001 standartlarına sahip Vivotek çevreye olan saygısını ve insana verdiği değeri 2006’da WEEE/ROHS standartlarını kabul ederek göstermiştir. Son olarak IECQ QC080000 sertifikasını alarak üretimi sırasındaki insan sağlığına ve çevreye zararlı etkileri olabilecek tüm süreçleri kontrol altına almıştır.

Devamı »

dsc alarm

DSC Hırsız Alarmı

DSC (Digital Security Controls) is a world leader in electronic security. Since the company’s genesis, the experts at DSC have been leading the way. From our revolutionary control panels, to our industry-leading IP alarm monitoring products and now to our sleek, contemporary self-contained wireless panels, DSC has always been front and center in the security space.

Founded in 1979, DSC has a proud history of innovation. We introduced the industry’s first small and attractive security keypads and micro-processor-based alarm panels that set new standards for performance, convenience and ease-of-use. In 1990 DSC acquired Sur-Gard, a competitor specializing in central station monitoring equipment, and in 1998, added to the family of brands with the acquisition of Italian security product manufacturer, Bentel. The DSC Group was acquired by Tyco International in 2002 and DSC, Sur-Gard and Bentel became individual brands under the Tyco Fire & Security portfolio. In 2007 Tyco separated into three independent, publicly traded companies with DSC moving under the new Tyco International banner.

Devamı »

sebury access

Sebury Access Geçiş Sistemleri

Sebury Technology Co. Ltd. 1995’ten günümüze Çin’de Access kontrol sistemleri,video kapı telefonları,biyometrik cihazlar alanında çalışmaktadır. İtalya’dan bir kuruluşla partner olan Sebury ISO 9000:2001, CE sertifikalarıyla üretim yapmaktadır.Sebury kendi markasıyla ürünlerini rekabetçi fiyat ve satış sonrası kaliteli hizmetlerle sunarak farklılığını ortaya koymuş bir kurumdur.

Devamı »

messoa plaka yakalama kamerası

Messoa Technologies Inc.

Messoa Technologies Inc. cctv sistemler alanında tüm ürün gruplarında üretim yapan, Taywan merkezli ve Amerika (Los Angles) ‘da ofisi bulunan bir teknoloji üreticisidir.Özellikle trafik kameraları gibi ileri teknoloji gereksinimi duyan ürünlerde tüm dünyada Messoa markası görülmektedir.Sermayesi 10.7 milyon $ olan şirketin cirosu 89 milyon $ (2004) olan Messoa , 2000 m2 kapalı alanda ISO 9001, ISO 14001, CE,UL,FCC sertifikalarıyla üretim yapmaktadır.

Bilgi teknolojileri ile video gözetleme endüstrisini birleştiren kurum ürünlerinde özellikle kullanıcı dostu arayüzleri ve network uygulamaları ile ön plana çıkmış böylelikle dünyanın her köşesinde uygulanabilir, anlaşılabilir ürünler sunarak pazarını global arenaya taşımayı başarmıştır. Messoa başarısını geniş çaplı pazar araştırmaları, son kullanıcı ihtiyaçlarını doğru tespit etme, gözetleme endüstrisinde global trendleri algılama ve üretim,dağıtım stratejilerini rekabete dayalı kurgulamaya bağlamaktadır.

Devamı »

virdı parmak izi sistemleri

Virdı Parmak İzi Sistemleri

Union Community Kore’de 2000 yılından buyana Finansal güvenlik, Parmakizi tanıma sistemleri ve İngilizce eğitim üzerine İT bilgisiyle üretimi birleştirmiş bir işletme olup; Virdi markalarıdır. Dünya’da ilk defa Parmakizi tanıma sistemleri üzerine uygulama yapan firmalardan olan Union Community Kore’de 1 numaralı uzman firmadır.

Bilgi ve tecrübesini finansal güvenlik alanına elektronik banka gişeleri (parmakizi tanıma), iç güvenlik sistemleri,smartkartlar, parmakizi kaydediciler gibi kendi geliştirdiği ürünlerle aktarmıştır. 2007 itibariyle Kore Hükümeti tarafında Virdi parmakizi tanıma sistemleri dünya çapında lider ürün seçilmiştir.30 ülkeye ihracatı olan Virdi markalı ürünler, Kuzey/ Orta Amerika, Asya, Avrupa pazarında üst sıralarda yerini almıştır. Parmakizi sistemleri alanında kendini kanıtlamış olan Union Community, Samsung ‘un çözüm ortağıdır.

Devamı »

kocom görüntülü diyafon sistemleri

Kocom Görüntülü Diyafon

Dijital görüntüleme ve iletişim ağ teknolojileri üzerine çalışan Kocom 1976’da Kore’de kurulmuştur.İstikrarlı bir büyümenin ardından Kocom, cctv sistemleri de üretmeye başlamış fakat uzmanı olduğu intercom sistemler odağından uzaklaşmamıştır. USA, Avrupa, Latin Amerika, Japonya ve Çin pazarlarında geniş bir payı olan ihracatçı Kocom’un başarısı pek çok ödülle onurlandırılmıştır.

Bu ödüllerden bazıları ise “Dünya Birinci Sınıf Ürün Seçimi” (“World First Class Products Selection” -2006);Dijital İnovasyon Grand Prix birincilik ödülü (“ Digital İnnovation Grand Prix Award”-2003) ; Kore Borsası tarafından finansal güvenilirlik sıralamasında ilk 3 te yer verildi (2001). Dünya markası olan Kocom yenilikçi yapısı, kaliteden ödün vermeyen bakış açısıyla lider, tanınan bir teknoloji firması olmayı başarmıştır.

Devamı »

tmvideo cctv sistemleri

TMVideo CCTV Sistemleri

Dijital görüntü kayıt sistemleri üzerine çalışan ve bu alanda uzmanlaşmış üretici firma Tmvideo 2001 yılında Çin’ de kurulmuştur.Çin pazarında ilk defa MPEG4 resim sıkıştırma ve ses sıkıştırma teknolojisiyle kayıt yapan ilk DVR ı 2002 de Tmvideo üretmiştir.Aynı zamanda ilk defa real time (gerçek zamanlı) kayıt yapan DVR ı yine Tmvideo pazara sunmuş, ISO9001 sertifikası ve ileri teknoloji firması sertifikasıyla üretim yapan profesyonel ve kendini geliştiren bir kuruluştur.

Tm video uzmanı olduğu DVR üretiminde özellikle yeni teknolojiler uygulama konusunda rekabetini sürdürürken Avustralya, Batı ve Doğu Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika ülkelerine ihracatıyla Çin’de hatrı sayılır bir teknoloji firması olmayı başarmıştır

Devamı »

texecom alarm sistemleri

Texecom Alarm Sistemleri

Texecom Asil bir Alarm Sistemidir. Kullanılan malzemelerin kalitesi, özellikleri, yıllarca sorunsuz çalışmasıyla gerçek bir Alarm Sistemidir

Established in 1986, Texecom is an award-winning manufacturer of intruder alarm products, including a full range of motion detectors, control panels, perimeter protection devices, heat and smoke detectors, external sounders and power supplies.

In 2005 Texecom Limited became a Member of the Halma Group of Companies.

Devamı »


Karşıyaka Alarm Kamera Güvenlik Sistemleri, Sent Elektronik, Güvenlik Sistemleri ve Lojistik Hizmetler Markasıdır
1761 Sokak No.2/E 35530 Karşıyaka - İzmir
Telefon : 0232 381 28 22 | Faks : 0232 381 28 23 | E-Mail : info@karsiyakaguvenlik.com
Farkedilmekicin.com | Guvenlikicin.com | Karşıyaka Güvenlik | Güvenlik Sistemleri | Sent Grup | Alarm 35